Seniorzy z Klubu Senior+ w Tokarni uczestniczyli w wydarzeniu pn. „Szacunek dla Starszych” w Holcikovce na Słowacji


W ubiegłą sobotę Seniorzy z Klubu Senior+ w Tokarni wzięli udział w wydarzeniu pn. „Szacunek dla Starszych” w Holcikovce na Słowacji.

W ramach partnerstwa Gminy Bukowsko z Obec Holcikovce uczestniczyliśmy we wspaniałej, międzynarodowej uroczystości zorganizowanej na rzecz Seniorów. Pan Michał Flešár -Starosta Holcikoviec rozpoczął spotkanie witając wszystkich gości i życząc im zdrowia, wielu lat życia wypełnionego radością i satysfakcją z przeżytych lat, życia wypełnionego szacunkiem i czcią, jakimi już w starożytności otaczani byli ludzie starsi z uwagi na ich doświadczenie i życiową mądrość. Słowa uznania i życzenia dla Seniorów skierowali również przedstawiciele władzy lokalnej ze Słowacji i Polski. Pan Marek Bańkowski Wójt Gminy Bukowsko na ręce Pana Starosty Holcikowiec wręczył upominek i słodkości dla słowackich Seniorów. Nasi Seniorzy również przekazali gift, który własnoręcznie wykonali w Klubie.

Na scenie Seniorzy z Gminy Bukowsko zaprezentowali własne zdolności artystyczne i wokalne. Brawom nie było końca.

Z gmin ościennych w uroczystościach udział wzięli również seniorzy z Gminy Besko oraz Zarszyn.  

Podczas spotkania nie brakowało radości, śpiewu i tańców. Doskonały nastrój, humor i moc energii dopisywała każdemu, co potwierdza poniższa fotorelacja.

 

DZIĘKUJEMY OBEC HOLCIKOVCE ZA MIŁE I PEŁNE CIEPŁA PRZYJĘCIE.