Z życia Seniora


Spotkanie ze Św. Mikołajem

W dniu 06 grudnia 2021 r. do Klubu Senior +  w Tokarni, mimo trudnych warunków atmosferycznych,  zawitało aż dwóch Świętych Mikołajów (jeden święty, drugi troszeczkę mniej święty). W Klubie było radośnie, a na twarzach Seniorów zawitał uśmiech. Każdy uczestnik otrzymał słodki poczęstunek. Nawet sami  Mikołajowie zostali obdarowani. Mikołajowie obiecali, że za rok również odwiedzi nasz Klub.  

 

SPOTKANIE ANDRZEJKOWE

W dniu 25 listopada 2021 r. w Klubie Senior + w Tokarni odbyło się „Spotkanie Andrzejkowe w rytm muzyki”.

O piękną oprawę artystyczną, pełną wróżb, czarów i dobrej zabawy zadbała Tajemnicza Wróżka, która odwiedziła Klub Senior +.

Seniorzy bardzo chętnie uczestniczyli w różnego rodzaju zabawach i wróżbach takich jak: lanie wosku, wróżenie z kuli itp.

Spotkanie Andrzejkowe upłynęło bardzo szybko, wśród rozmów, wspomnień, śpiewów i tańca w pięknie przystrojonej sali.

Dziękujemy Naszym Kochanym Seniorom za tak liczne przybycie oraz pomoc w zorganizowaniu Andrzejek. To dzięki Państwa aktywności udaje się nam realizować wspólne pomysły i przekazywać młodszym pokoleniom piękną tradycję.

Niech to Spotkanie Andrzejkowe, pełne wróżb i czarów będzie dla każdego miłym wspomnieniem, a wszelkie pomyślane marzenia i wróżby niechaj się spełnią.