Międzygminny Dzień Seniora w Tokarni


W dniu 11.10.2022r. w Klubie Senior+ w Tokarni zorganizowano Międzygminny Dzień Seniora. Oprócz naszych lokalnych seniorów w spotkaniu wzięli udział uczestnicy Dziennego Domu Pobytu w Łazach wraz z opiekunami: Panią Sabiną, Panią Moniką i Panią Anią oraz zaproszeni goście. Integracja międzygminna to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, poglądów, ale również do zawierania nowych znajomości i przyjaźni.

Oprawę artystyczną przygotowały nauczycielki z Przedszkola w Bukowsku: Pani Basia, Pani Diana i Pani Ania. Dzieci zaśpiewały, zatańczyły i złożyły życzenia zgromadzonym gościom, a w zamian za swój występ otrzymały symboliczny upominek w postaci słodyczy.

Zgromadzonym Seniorom życzenia również złożył Pan Marek Bańkowski – Wójt Gminy Bukowsko oraz pracownicy Centrum Usług Społecznych.

Całe spotkanie odbywało się w miłej atmosferze, było dużo radości i uśmiechów. Rozmowy toczyły się przy poczęstunku, a w tak doborowym towarzystwie wszystko smakowało wyśmienicie. Trudno było się rozstać, ale z nadzieją spoglądamy w przyszłość i już planujemy kolejne spotkania.

Wszystkim Seniorom z Gminy Bukowsko jeszcze raz składamy najszczersze i najserdeczniejsze życzenia.

Drodzy Seniorzy,

abyście zawsze czuli się młodzi duchem, byli radośni, dbali o siebie i zawsze byli otaczani życzliwością. Dostrzegajcie piękno wokół siebie, cieszcie się drobiazgami i każdą chwilą. Bądźcie odporni na zmartwienia i troski, bo życie cudem jest – więc kochajcie życie.

Aby Wasze życie nie było jesienną szarugą, a złotą polską jesienią. Niech Wasza mądrość i doświadczenie życiowe służy młodym pokoleniom. Życzymy, abyście długo zachowali swoją aktywność, a w trudnych chwilach mogli liczyć na osoby bliskie i nigdy nie czuli się samotni. Żyjcie pełnią życia, rozwijajcie swoje pasje, realizujcie marzenia.