Kiermasz Wielkanocny


Dzisiaj centrum Bukowska wypełniło się zapachem wypieków i potraw wielkanocnych, regionalnych wyrobów prosto od producentów spożywczych oraz pięknego rękodzieła. A to za sprawą kolejnego Kiermaszu Wielkanocnego.
????????????????????????????????????????????
Centrum Usług Społecznych czynnie wzięło udział w Kiermaszu.
Panie z Klubu Senior+ w Tokarni zaprezentowały przepiękne ozdoby, palmy wielkanocne ????????, pisanki ???? oraz przygotowały smaczne wypieki????????????. Prace zostały wykonane pod okiem opiekuna Klubu Roksany Rakoczy.  Nasze Panie długo i perfekcyjnie przygotowywały się do wystawy swoich prac.  Zaangażowanie Seniorów napawa dumą i radością. Dziękujemy im za to ❤️
Pracownicy CUS, na czele z Katarzyną Masłowiec - Organizatorem społeczności lokalnej, zorganizowali strefę dla dzieci i stworzyli przestrzeń dla kreatywnych działań artystycznych.????????????????????????️????????
Popularnością cieszyła się ścianka z motywem świątecznym????????, na której każdy z uczestników mógł zrobić sobie pamiątkowe, rodzinne zdjęcie ????‍????‍????‍????????‍❤️‍????.
W Domu Ludowym wystawiono również prace związane z konkursem „Nie daj się zrobić w jajo. Bezpieczne Święta Wielkanocne”. Dzieci z naszych placówek wsparcia dziennego z Tokarni oraz z Nadolan przesłały rozmaite rysunki, ilustracje, za które zostały nagrodzone????️????????‍♀️. Prace zostały wykonane pod kierunkiem wychowawców placówek Roksany Rakoczy i Katarzyny Szwed. Wyniki ogłosili i nagrody wręczyli Marek Bańkowski- Wójt Gminy Bukowsko oraz oraz Jerzy Borcz -  Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Gratulujemy dzieciom zdobytych nagród. ????????????️????????????️????️????