Podziękowania dla Małgorzaty Jakubowskiej w związku z przejściem na emeryturę


W dniu 26 marca 2024 roku pani Małgorzata Jakubowska, odeszła na zasłużoną emeryturę po ponad 33 latach pracy na rzecz gminy Bukowsko i jej mieszkańców. 

Współpracę z Urzędem pani Małgorzata rozpoczęła w 1990 r. na stanowisku pracownika socjalnego, kilka lat temu zmieniła swoje stanowisko pracy na Inspektora Obsługi Świadczeń dla Rodzin. W 2021 r. po przekształceniu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bukowsku na Centrum Usług Społecznych w Bukowsku pracowała na stanowisku Starszego Inspektora.

Przejście na emeryturę to szczególny moment, który warto odpowiednio uczcić, zwłaszcza jeśli wyznacza on koniec wieloletniej i owocnej współpracy. Sumienny i lojalny pracownik to skarb dla każdej firmy oraz instytucji. Po wielu latach przychodzi jednak czas pożegnania. Choć emerytura stanowi koniec pracy zawodowej, to nie należy zapominać, że wyznacza także nowy rozdział życia. 

Droga Małgorzato, dziękujemy za te piękne lata, poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę w naszej gminie. Życzymy Tobie zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń na tej nowej życiowej drodze. Mamy nadzieję, że emerytura przyniesie wiele pięknych chwil i możliwość spędzenia czasu z rodziną i bliskimi. Pamiętaj, że zawsze jesteś mile widziana w naszych progach.

 

życzą

Ewa Sieradzka - Dyrektor CUS

oraz koleżanki