Wycieczka integracyjna do Lublina


 

W dniu 19 czerwca uczestnicy Klubu Senior wraz z zawodniczkami drużyny unihokeja z Zespół Szkół w Nowotańcu, wyruszyli na wycieczkę do Lublina. Wyjazd miał na celu integrację oraz w pewien sposób stanowił dodatkową nagrodę dla dziewczyn za zdobycie 3 miejsca???? w Mistrzostwach Polski w Unihokeju????. Wspólnie wyruszyliśmy z #GminaBukowsko, jednakże w Lublinie atrakcje dla poszczególnych grup zorganizowane zostały według wieku????. Komfort zwiedzania zapewniły nam melexy, a przewodnicy szczegółowo i humorystycznie opowiadali o historii miasta. Seniorzy wzięli udział w warsztatach wypieku cebularza, natomiast młodzież spędziła czas w LaserPaintball. Pomimo długiego dnia, humory dopisywały, a w drodze powrotnej nie obyło się bez wspólnego śpiewania i ... tańców????