„ Starsza młodzież” daje przykład


Klub Senior+ działający na terenie Gminy Bukowsko sprawia wiele radości nie tylko jego uczestnikom, ale również ich rodzinom oraz osobom zaangażowanym w realizację zajęć i zajmujących się funkcjonowaniem placówki na co dzień. Włodarzom Gminy Bukowsko zależy na tym, aby „ starsza młodzież” mogła się realizować, uczyć i rozwijać swoje zainteresowania.

                W trakcie całego 2021 roku uczestnicy Klubu Senior+ zaskakiwali nas swoim pozytywnym podejściem do życia i otaczającego ich świata, zarażali uśmiechem, obdarzali dobrym słowem.  Różnorodne warsztaty obudziły w nich dawno zapomniane zdolności, zarówno manualne jak i intelektualne. Dla podtrzymania sprawności umysłu z ochotą rozwiązują krzyżówki oraz często nie zrozumiałe dla wszystkich ludzi SUDOKU. Osoby prowadzące warsztaty wspominają o niebywałej inwencji twórczej i zdolnościach tworzenia rękodzieła, co jedynie potwierdza fakt, iż zebrane w Klubie Senior+ Panie i Panowie obdarzeni są zmysłem estetyki. Fantastyczne arcydzieła, które powstały  w trakcie zajęć cieszą nie tylko oko, ale i duszę. Ich talenty muzyczne, literackie i wiele, wiele innych sprawiają, iż bez obaw mogliby występować w popularnym programie rozrywkowym. Mijający rok pokazał również jak mocno nasi Seniorzy angażują się w realizację spotkań i imprez okolicznościowych. Począwszy od zaplanowania, przygotowania rekwizytów, wielogodzinnych prób i kończąc na wspaniałych, czasami śmiesznych, czasami wzruszających występach.

Cóż można więcej napisać, oprócz tego, że duma nas rozpiera, a serce raduje. Droga „ Starsza Młodzieży” bądźcie z nami zawsze.

Dziękuję Wszystkim i każdemu z osobna, którzy zostali uczestnikami Klubu Seniora+ i sprawili, że ten świat stał się lepszy.        

Dziękujemy :

 1. Pani Marii Banasiewicz
 2. Pani Czesławie Barnat
 3. Pani Halinie Bąk
 4. Pani Felicjii Burka
 5. Pani   Marii Czapla
 6. Panu Michałowi Dąbrowiakowi
 7. Pani Kazimierze Dyczko
 8. Pani Ewie Gębuś    
 9. Pani Elżbiecie Górnej
 10. Pani Krystynie Grzyb
 11. Pani Danucie Haltof
 12. Panu Tadeuszowi Haltof
 13. Pani Halinie Jabłońskiej
 14. Pani Lubie Kaczmar
 15. Pani Wandzie Kindlarskiej
 16.  Pani Stanisławie Klepczyk
 17. Pani Agnieszce Królickiej
 18. Pani Irenie Krzysztof
 19. Pani Elżbiecie Łuszcz
 20. Pani Janinie Majka
 21. Pani Anieli Mazur
 22. Pani Reginie Pastuszak
 23. Pani Agnieszce Radożyckiej
 24. Pani Bronisławie Rakoczy  
 25. Pani Agnieszce Siwik
 26. Pani Danucie Stawarczyk
 27. Pani Elżbiecie Szatkowskiej
 28. Pani Augustynie Szczepek
 29. Pani Łucji Woźnej
 30. Pani Annie Woźniczak
 31. Pani Władysławie Wyciskiewicz
 32. Pani Wandzie Zabiega
 33. Pani Halinie Zięba
 34. Pani Czesławie Żytka
 35. Pani Krystynie Żytka
 36. Pani Marii Żytka