Rusza po raz kolejny akcja charytatywna Drzewko Życzliwości.


Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne. To czas wyjątkowy. Niestety nie dla wszystkich. Ze względu na obecną sytuację na świecie, gdzie słowa bezinteresowna pomoc, życzliwość i empatia, nabrały nowego znaczenia, nie możemy zapominać o potrzebujących z terenu naszej gminy. Starsi, samotni, niepełnosprawni mieszkańcy naszej gminy potrzebują również naszej pomocy. Jak co roku i na te święta Wielkanocne, rusza nasza tradycyjna już akcja charytatywna „Drzewko Życzliwości”.
Wspólnie połączmy siły, aby pomóc tym najbardziej zapomnianym i potrzebującym członkom naszej społeczności.
Wystarczy wrzucić dowolny produkt spożywczy, higieniczny lub kosmetyczny do wózka oznakowanego logiem akcji "Drzewko Życzliwości".
Zbiórka produktów odbędzie się w kilkunastu sklepach, na terenie naszej gminy oraz w szkołach i przedszkolach i potrwa do 13 kwietnia br. Produkty można dostarczyć także bezpośrednio do Urzędu Gminy do Centrum Usług Społecznych. Zebraną żywność pracownicy Centrum Usług Społecznych oraz wolontariusze Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Bukowskiej, zapakują do paczek, które następnie przekażą osobom potrzebującym.
W zeszłorocznych akcjach "Drzewka Życzliwości", dzięki bezinteresownej pomocy i ofiarności Państwa, udało się przygotować ponad 70 paczek, które były nieocenioną pomocą dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej. Dziękujemy za Państwa dotychczasową ofiarność i prosimy o ponowne wsparcie tej idei.
Razem możemy więcej !!!