Wielkanocna akcja „Drzewko Życzliwości” ponownie otworzyła nasze serca


W dniu dzisiejszym zakończyliśmy wielkanocną akcję charytatywną  „Drzewko Życzliwości”.

A oto krótkie podsumowanie całej akcji.

Zbiórka trwała przez dwa tygodnie, w trakcie których w sklepach  spożywczych na terenie naszej gminy zbierane były produkty w specjalnie przygotowanych koszykach. Wczoraj  pracownice Centrum Usług Społecznych oraz wolontariusze Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Bukowskiej zwieźli do Urzędu Gminy produkty, których dziś przygotowano paczki dla osób potrzebujących !!!

W trakcie akcji dzięki otwartości i życzliwości naszych mieszkańców w kartonach sukcesywnie zaczęły pojawiać się mini zestawy produktów przynoszonych przez poszczególnych darczyńców. W akcję zaangażowały się również nasze gminne szkoły, gdzie gromadzono produkty przynoszone przez młodzież i  pracowników.

Paczki już dziś trafią do osób samotnych i starszych oraz wielodzietnych rodzin.  Wierzymy, że przekazane produkty umilą nadchodzące święta osobom, które ich potrzebują. Pamięć, troska i wsparcie jest jednak największym darem, jaki możemy ofiarować.

Po raz kolejny połączyliśmy siły, aby pomóc tym najbardziej zapomnianym i potrzebującym członkom naszej społeczności. Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy z troski o innych poświęciliście swój czas i fundusze i podzieliliście się tym, co posiadacie.